Szybkobieżna brama spiralna HSS

Brama szybkorolowana zewnętrzna

Szybkość i ekonomia

Bramy szybkobieżne typu "speed" charakteryzują się prędkością otwierania do 3 m/s. Dzięki wykonaniu ich z podwójnych, eloksalowanych profili aluminiowych, z przegrodą termiczną, standardowo trawionych w kolorze naturalnym E6/EV1 (na życzenie malowanych na dowolny kolor z palety RAL) sugeruje się stosować je jako zamknięcia wjazdów do hal często eksploatowanych. Dzięki zastosowanym w nich prędkościom otwierania/zamykania w sezonie grzewczym minimalizujemy wymianę termiczną w hali i w konsekwencji koszty jej ogrzewania.

Brama szybkobiezna - widok od wewnątrz

Szybkość i najmodniejsze wzornictwo

Brama spiralna HSS 6530 jest szybka, wytrzymała i łatwa w serwisowaniu, profile aluminiowe o gładkiej powierzchni nadają jej atrakcyjny wygląd. Połączenie wydajnego sterowania FU ( sterowanym częstotliwościowo, łagodny start i zatrzymanie) oraz bezdotykowa technika rolowania umożliwiają osiągnięcie maksymalnych prędkości otwierania przy minimalnym zużyciu bramy.

Najnowsze osiągnięcia techniki w bramach HSS:

Profil aluminiowy z przegrodą termiczną wykonany z aluminium o grubości 2 mm; głębokość profilu 30 mm, współczynnik izolacji termicznej U=2,5 W/m2K.

Bezdotykowe rolowanie profili bramy w spiralnej konsoli umieszczonej nad otworem; w przypadku bram zewnętrznych konieczna obudowa.

Prowadzenie dla niskiego nadproża umożliwia stosowanie bramy w garażach podziemnych o dużej częstotliwości otwarć.