Drzwi wewnętrzne ZK i ZK-OIT

Stalowe drzwi typu ZK lub ZK-OIT stanowią idealne rozwiązanie dla biur i pomieszczeń administracyjnych, piwnic i adoptowanych strychów. Są wytrzymałe, trwałe w formie i odporne na zniszczenia. Ich wysokiej jakości powierzchnia jest odporna na działanie światła i wysokiej temperatury, niełatwa do zabrudzenia i jednocześnie prosta w utrzymywaniu czystości. Drzwi firmy Hörmann produkowane są seryjnie, co umożliwia zachowanie najwyższej jakości, parametrów i wymiarów, przy utrzymaniu minimalnie niskiej ceny.

Drzwi stalowe ZK z wkładem węzłowym

Płyta drzwiowa dostępna z wbudowanym zamkiem i ocynkowanymi, górnymi elementami zawiasów V 0020, które wkręcono we wzmacniające wkładki drewniane. Kompletny zestaw drzwiowy składa się z płyty drzwiowej, kompletu klamek w kolorze czarnym i standardowo ze specjalnej ościeżnicy kątowej wykonanej z ocynkowanej i zagruntowanej proszkowo blachy stalowej o grubości 1,5 mm, w kolorze białym (RAL 9016).

Wyposażenie ościeżnicy obejmuje: umieszczone na trzech krawędziach uszczelki wykonane z PCV, przyspawane dolne elementy zawiasów i kotwy pod kołki rozporowe lub do zamurowania w ścianie.

Wytrzymałe wewnętrzne drzwi obiektowe jedno- i dwuskrzydłowe ZK-OIT

Płyta o grubości 40 mm, z trójstronną grubą przylgą. Drewniane wypełnienia całkowicie pokryte jest blachą stalową, ocynkowaną, o grubości 0,8 mm. Wypełnienie na całej powierzchni sklejone z płytą stalową. Dzięki takiemu połączeniu materiałów uzyskano ekstremalnie stabilną i wytrzymałą konstrukcję drzwi, która sprosta trudom codziennej eksploatacji. Dlatego drzwi ZK-OIT znajdują zastosowanie w przemyśle, handlu, zakładach rzemieślniczych, urzędach, szkołach i koszarach

Przekrój drzwi stalowych ZK-OIT; wypełnienie wełna mineralna, płyta wiórowa.


W zależności od potrzeb i warunków klimatycznych możliwe wypełnienie skrzydła otworowaną płytą wiórową, płytą wiórową (lepsza izolacyjność akustyczna) lub wełną mineralną (najlepsza izolacyjność cieplna).

Skrzydło drzwiowe dostępne w ośmiu kolorach i w ośmiu rodzajach oklein drewnopodobnych. Możliwość dostawy z klamkami lub gałką/klamką z tworzywa sztucznego w kilku kolorach, w wersji aluminiowej lub ze stali nierdzewnej. Na życzenie przeszklone szkłem ornamentowym, kratka wentylacyjna, wizjer.

Prospekty

Części - zamek drzwi ZK

Części - klamki do ZK

Aktualna promocja

Balustrady z wypełnieniem