Bramy uchylne typu N80

Najbardziej popularny wzór w przetłoczenia poziome - model 902

Wiele argumentów przemawia za wyborem tego popularnego rodzaju bram. Wersja klasyczna bramy stalowej z przetłoczeniami pionowymi cieszy się największą popularnością wśród klientów.
Sprawdzona od dawna w garażach pojedynczych, szeregowych i podwójnych - szczególnie zalecana do garaży wolnostojących i nieogrzewanych. Dostępna również w wersji z drzwiami przejściowymi lub z oddzielnymi drzwiami bocznymi.

W ofercie również inne wzory bram uchylnych wykonanych ze stali: w przetłoczenia poziome, ukośne, kasetonowe oraz wzmacniane. Lakierowane na kolory preferowane i według Dostępne bramy w okleinie drewnopodobnej i wypełnione naturalnym drewnem.

Brama z otworami wentylacyjnymi - model 914

W garażach podziemnych istnieje konieczność zapewnienia odpowiedniej wentylacji. Bardzo często jest to realizowane poprzez otwory w bramie. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie ażurowej bramy uchylnej (model 914) zapewniającej przepływ powietrza.
.

Najwyższe bezpieczeństwo, również w bramach uchylnych:

Właściwości przeciwwłamaniowe zapewnia specjalny system ryglowania z obrotową zapadką. Nowe ryglowanie skutecznie dociska narożniki blatu, niemal całkowicie uniemożliwiając wyważenie jej.

Elastyczne listwy i nakładki z tworzywa sztucznego zabezpieczają przed zgnieceniem i przytrzaśnięciem. Dodatkowo listwy boczne tłumią hałas podczas zamykania bramy.

Bezpieczny system sprężyn. Pakiety sprężyn w bramach uchylnych zostają precyzyjnie dobrane do masy płata bramy. Bramy N80 wyposaża się po 3-4 sprężyny na stronę, DF98 - po 6-10 na stronę.