Szybkobieżne bramy rolowane z PCV

Brama szybkorolowana V5015

Brama wewnętrzna V5015 SE

Niedroga brama wewnętrzna, szczególnie ekonomiczna dzięki systemowi "anti-crash" umożliwiającym powtórne wprowadzenie płaszcza bramy do prowadnic po kolizji.
Brama V5015 Se Charakteryzuje się dużą stabilnością kurtyny dzięki zastosowaniu sprawdzonych profili aluminiowych i dolnego profilu zakończonego SoftEdge, stabilnego w płaszczyĽnie poziomej.

Brama szybkobiezna V5030 SE

Brama wewnętrzna V5030 SE

Przeznaczona do otworów wewnętrznych o szerokości do 5m, osiąga prędkość otwierania do 3 m/s. Zabezpieczenie przeciwwiatrowe ze stali sprężynowej; dodatkowo podwójne rolki bieżne. Całość zapewnia cichą i stabilną pracę umożliwiającą likwidację przeciągów.

Brama również wyposażona w zabezpieczenie antykolizyjne SoftEdge.

Brama szybkorolowana V6030

Brama zewnętrzna V6030 SE

Szybka brama zewnętrzna z zabezpieczeniem antykolizyjnym. Bramy zewnętrzne są częściej narażone na uszkodzenia (spowodowane np. przez wózki widłowe) niż bramy wewnętrzne. Dlatego opłaca się zainwestować w takie rozwiązanie. Ponadto duża prędkość otwierania ( do 3 m/s) i zamykania przyczynia się do zmniejszenia kosztów zużycia energii.

Brama szybkobiezna V6015

Brama zewnętrzna V6015

Przeznaczona do ciągów komunikacyjnych o normalnym natężeniu ruchu. PrzeĽroczysta, przyjazna i bezpieczna. Jest to ciężka brama z całkowicie przeĽroczystą kurtyną o grubości 4 mm, zabezpieczająca ciągi komunikacyjne i zapewniająca z daleka kontakt wzrokowy.