Segmentowe bramy garażowe LPU67 Thermo.

Doskonałe parametry cieplne

Brama segmentowa LPU67 Thermo to doskonalsza wersja popularnej bramy LPU42. Dzięki wykonaniu grubszych o 25 mm segmentów z przegrodami termicznymi (➊) oraz zastosowaniu podwójnych uszczelek wargowych (➋) miedzy segmentami oraz uszczelki przyposadzkowej osiągnięto rewelacyjne wartosci współczynników cieplnych. .
Współczynnik izolacji cieplnej U segmentu wynosi 0,33 W/m2k, a zamontowanej bramy 5000x2125 zgodnie z normą PN-EN 13241-1 - 1,0 W/m2K.

Dostosuj bramę do oczekiwań

Bramy LPU67 Thermo wykonywane są w dwóch wzorach przetłoczeń poziomych: L (szerokie pasy) oraz M (średnie). Każdy z tych wzorów może być wyprodukowany z blachy gładkiej Silgrain w dowolnym kolorze z palety RAL oraz w okleinie Decograin Golden Oak (złoty dąb), Dark Oak (ciemny dąb) lub Titan Metalic Ch703.

Brama LPU67 Thermo dostępna jest również w wersji Premium. Charakteryzuje się lakierowanymi na kolor RAL9002 (jak segmenty od wewnątrz) prowadnicami, okuciami oraz podwieszeniami. W ten sposób całość nabiera harmoni idealnie komponując się z garazem

Najnowsze osiągnięcia gwarantujące komfort i bezpieczeństwo obsługi:

Optymalna długotrwała ochrona prowadnicy bramy przed ewentualnymi uszkodzeniami rdzą, teraz zapewniona dzięki wykonaniu stopki z tworzywa sztucznego. W odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań zabezpieczenie jest skuteczne mimo utrzymującej się długo wilgoci.

Mechanizm sprężyn skrętnych ze zintegrowanym zabezpieczeniem przed pęknięciem sprężyny w razie ewentualnego ich uszkodzenia natychmiast zatrzymuje płytę bramy i segmenty nie opadają. Dostępność w większych bramach i bramach z drzwiami przejściowymi.

Zabezpieczone prowadzenie bramy w bezpiecznych szynach bieżnych. Regulowane i opatentowane rolki bieżne, stabilne wsporniki rolkowe i bezpieczne prowadnice uniemożliwiają wypadnięcie płyty bramy, która podczas>otwarcia bramy bezpiecznie spoczywa pod stropem.