Drzwi antywłamaniowe KSI i KSI Thermo

Drzwi przeciwwłamaniowe KSI Thermo mają wiele zalet: dzięki izolowanej termicznie płycie drzwiowej zapewniają najlepszą izolacyjność cieplną, a ponadto posiadają wyposażenie przeciwwłamaniowe w klasie 2. Te wysokiej jakości drzwi firmy Hormann polecamy jako zewnętrzne zamknięcie do piwnic, budynków gospodarczych i garaży.

Drzwi KSI Thermo

Drzwi antywłamaniowe KSI Thermo

Izolacyjność cieplna taka sama jak drzwi zewnętrznych

Oszczędność energii to ważna kwestia, która w dzisiejszych czasach dotyczy wszystkich pomieszczeń domu. Bardzo dobrą izolacyjność cieplną przeciwwłamaniowych drzwi KSI Thermo zapewniają:
- płyta drzwiowa wyposażona w przegrodę termiczną i wypełniona utwardzaną pianką poliuretanową,
- ościeżnica z przegrodą termiczną, próg i podwójne uszczelki umieszczone na całym obwodzie.
Dzięki tym elementom KSI Thermo charakteryzują się tak wysokim współczynnikiem izolacyjności, jaki mają tylko drzwi zewnętrzne.

Większe bezpieczeństwo w standardzie

Słabym punktem pod względem bezpieczeństwa są najczęściej drzwi do piwnic i drzwi boczne. Jednak drzwi KSI Thermo oferują w tym zakresie najlepsze wyposażenie: 2 stożkowe rygle obrotowe zatrzaskują się z 2 dodatkowymi trzpieniami zabezpieczającymi i 1 ryglem zamka w zaczepach ościeżnicy, mocno dociskając drzwi. 3 inne trzpienie zabezpieczające od strony zawiasów i 3 zawiasy rolkowe sprawiają, że wyważenie drzwi jest praktycznie niemożliwe
Izolacyjność cieplna - Uo=1,2 W/m2K

Drzwi antywłamaniowe KSI


Drzwi antywłamaniowe KSI

Wyjątkowo stabilna płyta

KSI przekonują swoją ocieplaną, pokrytą z obu stron stalową blachą (0,8 mm) płytą drzwiową o grubości 40 mm, z 3-stronną grubą przylgą. Obwiedniowa rama wzmacniająca i wkład z wełny mineralnej klejony na całej powierzchni gwarantują stabilność płyty drzwiowej. 3-stronna uszczelka EPDM i podwójna uszczelka wargowa (razem z półokrągłym progiem aluminiowym stanowiącym dolne zakończenie drzwi) skutecznie uszczelniają drzwi. Dzięki temu zawsze możesz polegać na ich niezawodności. Hörmann oferuje ten typ drzwi jako gotowy zestaw razem z ościeżnicą
Izolacyjność cieplna - Uo=1,7 W/m2K
Izolacyjność akustyczna - Rwok. 32 dB z progową uszczelką opadającą

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Poziom ochrony gwarantowany przez drzwi KSI w standardowej wersji wykonania zapewnia bezpieczny sen Tobie i Twojej rodzinie: drzwi są wyposażone w zestaw przeciwwłamaniowy – klamkę z gałką zabezpieczoną przed rozwierceniem i wyciągnięciem. Dzięki masywnym trzpieniom stalowym po stronie zawiasów podważenie drzwi jest niemal niemożliwe. KSI są poddawane badaniom po stronie zawiasów i bez zawiasów według przepisów europejskiej normy PN ENV 1627 w klasie 2 odporności na włamanie.