Segmentowe bramy garażowe EPU40.

Cieńsze, ale dalej "ciepłe"."

Bramy segmentowe EPU40 wykonane są z blachy stalowej wypełnionej trudnozapalną pianką poliuretanową, razem 42/20 mm grubości.
Współczynnik izolacji cieplnej U segmentu wynosi 1 W/m2k, a płyty bramy 1,36 W/m2K.
Potrzebujesz bramy garażowej o niebanalnym wyglądzie, doskonale wykonanej, gwarantującej najwyższy komfort obsługi i bezpiecznej w eksploatacji, a przy tym za przystępną cenę? W takim razie polecamy Ci jedną z bram segmentowych serii EPU40. Bramę wyprodukowaną przez firmę HÖRMANN - jednego z najbardziej doświadczonych producentów w tej branży.

Brama do remontowanych garaży

Dzięki temu, że brama prowadzona jest początkowo w pionie, a następnie zakręca pod kątem prostym, można zaparkować samochód bezpośrednio przed garażem i mimo tego otworzyć bramę.

Poprzez zastosowanie odpowiednich ościeżnic do minimum ograniczono ilość miejsca na mocowanie górne (10 cm) ) i boczne (9cm). Brama standardowo posiada górną przysłonę wyrównującą nadproże. Należy zwrócić uwagę, że podczas remontu - wymiany bramy - nie ma konieczności kładzenia nowej posadzki.

Najnowsze osiągnięcia gwarantujące komfort i bezpieczeństwo obsługi:

Optymalna długotrwała ochrona prowadnicy bramy przed ewentualnymi uszkodzeniami rdzą, teraz zapewniona dzięki wykonaniu stopki z tworzywa sztucznego. W odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań zabezpieczenie jest skuteczne mimo utrzymującej się długo wilgoci.

Sprężyny naciągowe w bramach do 3 m szerokości. Podwójne sprężyny naciągowe i podwójne liny stalowe po każdej stronie bramy zapewniają cichą pracę i zabezpieczają bramę przed opadnięciem.

Zabezpieczone prowadzenie bramy w bezpiecznych szynach bieżnych. Regulowane i opatentowane rolki bieżne, stabilne wsporniki rolkowe i bezpieczne prowadnice uniemożliwiają wypadnięcie płyty bramy, która podczas otwarcia bramy bezpiecznie spoczywa pod stropem.